Į kino teatrus atkeliauja „Meškio Tedžio Kalėdos“ – šventinė dovana visai šeimai

Nuo gruodžio 16 dienos didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys pati tikriausia, pilna kalėdinio jaukumo pasaka „Meškio Tedžio Kalėdos“.

Lietuviškai dubliuotame filme, jaunųjų žiūrovų lauks stebuklų ir šilumos kupina kelionė, kurioje vaikai susipažins su įdomiausiomis kalėdinėmis tradicijomis, patirs neišdildomų nuotykių ir galbūt supras, ką reiškia pati tikriausia draugystė.

„Nekantraujame visiems vaikams parodyti žvalų, linksmą ir šiltą meškiuką. Šiame filme kalėdinė magija susipina su humoru, tad jauniesiems žiūrovams galime pažadėti puikų laiką kino teatre, o vyresniuosius ši nepaprasto grožio istorija gražins į nostalgiškus metus, kai patys buvome vaikai“, –  atvirauja filmo prodiuserė Thea Benedikte Karlsen.

Pasak filmo režisierės Andrea Eckerbom šis filmas - pasaka, kurioje itin didelis dėmesys skiriamas pačioms svarbiausioms vertybėms – šeimai ir tradicijoms. „Tai saugus ir paprastas pasaulis, kuriame mažai paviršutinio blizgesio, viskas skirta paprastiems, jaukiems, šiltiems dalykams, kurių visi taip laukiame, kai kiekvieną šeimą aplanko gražiausios metų šventės“, – pasakoja filmo režisierė.

Vaizduotė  kiekvieno vaiko gyvenime vaidina ypatingą vaidmenį.  Filmo kūrėjai leis jauniesiems žiūrovams pasiklysti fantazijų pasaulyje, kuriame ne tik nuotykiai, iššūkiai, stebuklai, bet ir pamokos apie tai, jog  mes visi kartais galime klysti, tačiau svarbu laiku pasikalbėti ir atsiprašyti. Žiemos pasaka Lietuvos kinuose nuo gruodžio 16d.